Ek Modüller (Plus)

Clouds Eticaret Pro Plus

Clouds E-ticaret Pro lisansı sana e-ticaret ile ilgili ihtiyaç duyacağın tüm özellikleri sağlar. Ancak iş modeline göre, ek ihtiyaçların olabilir. Örneğin: Clouds Eticaret sana Iyzico sanal pos imkanı sağlarken, sen istersen market aracılığıyla banka poslarını da entegre edebilirsin.

Bu modül ve servisleri Clouds Eticaret Market'te bulabilirsin.

Bazı modül - servisler:

SSL - IP - Sanal Pos Kurulum
Clouds E-ticaret paket özellikleri içerisinde bulunan İyzico sanal pos ile kullanabilme özelliği sayesinde, site üyelerin kredi kartı ile tek çekim ve 6 bankaya ait kredi kartları ile taksitle ödeme yapabilirler. Ayrıca eğer istersen çalışmak istediğin bankaya/bankalara başvurarak bankaya ait sanal posu alabilirsin. Bu durumda Clouds E-ticaret Market üzerinden ihtiyacına uygun paketi satın alabilirsin. Pos bilgilerin sana ulaştığında, kurulumunu yapmamız için destek ekibimize bilgileri göndermen yeterli. Bu serviste senin alan adına özel IP ve SSL kurulumu yapılacaktır.

İhtiyaçlarına Özel Çözümler
İhtiyaç duyduğun modülü bize anlatman yeterli, en kısa sürede sana özel bir çözüm üretilecektir.

İmza Kaldırma
Clouds E-ticaret ile oluşturduğun sitende alt kısımda bulunan Clouds E-ticaret imzasını kaldırmak istersen, market üzerinden imza kaldırma ürününü alabilirsin.