Entegrasyonlar (Plus)

Clouds Eticaret Pro Plus

Site Entegrasyonları
N11, Gitti gidiyor vb sitelerde de ürünlerini satıyorsun ve sitendeki ürün bilgilerinin de otomatik olarak aktarılmasını istiyorsan Clouds E-ticaret Market üzerinden entegrasyon ürünlerini alabilirsin. Oluşturacağın xml ile ürün bilgisi, görseli, ürün stoğu gibi verilerin satış yapacağın siteye otomatik olarak çekilir.

Program Entegrasyonları
Yaptığın satışlarda faturalama yapmak, hem mağazandan hem de e-ticaret sitenden ürün stoğunu birlikte takip etmek için Logo… gibi bir program kullanıyorsan yada kullanmak istiyorsan, siten ve kullandığın program arasında bir entegrasyon yapılması işini kolaylaştırır. Bunun için Clouds E-ticaret market üzerinden ilgili ürünü alarak sitenden alınan sipariş bilgilerinin Logo programına otomatik olarak aktarılmasını sağlayarak faturanı Logo üzerinden kesebilirsin. Stok takibi için mağaza stoğunu ayrı, e-ticaret stoğunu ayrı takip etmek yerine, Logo programı üzerinden karşılıklı bir entegrasyon yapılarak stoğunun tek kanaldan takibini sağlayabilirsin. Böylece sitenden satılan ürün için düşen stok sistemine otomatik yansır.

Özel Çözümler
Clouds E-ticaret Market ve tasarım servisleri dışında sitende olmasını istediğin eklentiler mi var? Sitende olmasını istediğin tüm özellikler ve entegrasyonlar için bize ulaşabilirsin, talep ettiğin tüm özellikleri inceleyerek sana en uygun çözümleri sunarız.