Iyzico Başvuru, Test ve Entegre Süreçleri

Iyzico Başvuru, Test ve Entegre Süreçleri

Öncelikle web sitende Teslimat ve İade, Gizlilik Sözleşmesi, Mesafeli Satış Sözleşmesi ve içerisinde Visa - Master Kart logosu bulunan (Sayfa başlığı: Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme gibi) 4 adet sayfa açıp ana sayfanda göstermelisin.

Daha sonra Iyzico'nun web sitesi üzerinden başvurunu yapmalısın.

Daha sonra senden istenecek belgeleri tamamlayıp, belirtilen iletişim adreslerine göndermeli ve Iyzico üye işyeri sayfanda senden istenen bilgileri girerek, "Altyapınız" seçeneğini Clouds E-ticaret olarak seçmelisin.

Iyzico Başvuru, Test ve Entegre Süreçleri

Eğer başvurun onaylanırsa, Iyzico senden 1 TL' lik deneme çekimi yapmanı isteyecek. Şimdi sana, nasıl deneme çekimi yapabileceğini aktaracağız.

Başlangıç olarak, Clouds E-ticaret yönetici ekranında Sipariş Ayarları ana menüsü altındaki "Ödeme Ayarları" bölümünden Iyzico seçeneğini açık hale getirmeli, ardından da Iyzico Api id ve Secret Key hanelerine, Iyzico üye işyeri sayfandaki hesap ayarları bölümünde yazan (Api anahtarları / Live keys) değerleri girmelisin

Iyzico Başvuru, Test ve Entegre Süreçleri

Ayarlarını tamamladıktan sonra, deneme için web sitende 1TL ücretlendirmeye sahip ürün oluşturup, gerçek bir kredi kartı ile ilgili ürün için satın alım işlemi gerçekleştirmelisin.

İşlemi tamamladıktan sonra Iyzico'ya deneme çekiminin başarıyla gerçekleştiğini eposta ile bildirmen yeterli.

İşte hepsi bu kadar!

Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından Iyzico hesabını tamamen onaylı hale getirecek ve sen de web sitende sanal pos kullanabileceksin, kredi kartıyla ödeme alabileceksin. Bu arada, yardım ihtiyacı hissettiğin durumlarda destek ekibimizin yanında olduğunu da sakın unutma.

16/12/2015
Yeniliklerden haber almak için beğen:
Yorumlar
Yorumlar ile ilgili tüm sorumluluk yorum yazan kişiye/hesaba aittir.
Yorumlar ile ilgili Clouds Web hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir ve istediği yorumu bilgilendirme yapmadan. kaldırma hakkına sahiptir.
Blog'a Dön