• 0(312) 963 15 01

  Yönetici Paneli

  E-ticaret Siteni Kolayca Yönet

  Clouds E-ticaret ile sitenin genel yapısı, tasarımını kolayca oluşturabileceğin gibi; e-ticaret ile ilgili de tüm detayları rahatlıkla yönetebilirsin.

  Ödeme ayarları, kargo ve sipariş yönetimi tamamen senin elinde.

  Iyzico, Havale-Eft ve Kapıda ödeme seçenekleri ile sipariş alabilirsin. Bu ayarlar ya da kullanım tercihi tamamen sana bağlı.

  E-ticaret Siteni Kolayca Yönet

  İstediğin kargo firmasını tanımlayabileceğin gibi, ağırlığa bağlı ücretlendirme yapabilir ya da sipariş toplamına göre ücretsiz kargo imkanı tanımlayabilirsin. .

  Ayrıca kullanıcıların siparişlerini hem siten hem de kargo firmasının web sitesi üzerinden takip etmesini sağlayabilirsin.

  İstediğin kadar ürün ekleyebilir, altlarına renk - beden gibi varyantlar oluşturabilirsin. Ürünlerine sayı sınırı olmadan görsel ekleyebilirsin.

  Sadece TL bazında değil, istersen USD ya da EURO birimleri ile de ürünlerini sunabilirsin. Sipariş aşamasında otomatik kur çevirici ile kullanıcıların TL birimi üzerinden siparişlerini tamamlarlar.

  Siparişleri kolayca takip edebilir, siparişlerine ait grafiklerle analizler yapabilirsin. Ayrıca üyelerinin de yönetimi senin elinde.

  Ayrıca yönetici panelin de mobil uyumlu; internet olan her yerden ve tüm cihazlardan e-ticaret siteni kolayca yönetebilirsin.