Satış Kanalı, Bayilik

Clouds Eticaret platformunda yer alan bayilik yapısı, Satış ve Destek Kanalı olarak adlandırılmaktadır.

Satış ve Destek Kanalı Nedir?
Clouds Eticaret hizmetlerinin kullanımı konusunda tanıtım faaliyetlerinde bulunan, kurulumlar esnasında yardımcı olan, tercihe bağlı olarak kullanıcıların içeriklerini oluşturan ve yönetimini gerçekleştiren, güncellemeler konusunda müşterilerine destek sağlayan firmaların üye olarak yer aldığı bir platformdur.

Satış ve Destek Kanalına Nasıl Üye Olabilirim?
Satış Kanalı üyeliği için Clouds Eticaret'e gerçekleştireceğiniz başvurunun ardından, tarafınıza üyelik sözleşmesi gönderilecektir. Üyelik sözleşmesini doldurarak, belirtilen evraklar ile birlikte Clouds Eticaret'e iletmenizin ardından üyelik değerlendirme süreci başlayacaktır. İlgili süreç sonunda, uygun görülmesi halinde, Satış Kanalı üyeliği aktif hale gelecektir.

Satş kanalı ya da bayimiz olabilmen için şahıs veya limited - A.Ş. olarak ticari bir ünvana sahip olman gerektiğini belirtelim. Ticari ünvanı olmayan kişilere bayilik verilmeyecektir. İmza sirküsü, vergi levhası ve (Ltd ve A.Ş şirketler için ticari sicil gazetesi) bayilik başvurusunda istenmektedir. Clouds Eticaret bayilerinden herhangi bir sabit ücret, bayilik giriş ücreti yada depozito gibi bedeller talep edilmez. Her bayinin satışını yaptığı lisans sayısı üzerinden bir indirim baremi bulunmaktadır.

İş Ortağımız Olmak İster misiniz?

Clouds E-ticaret Satış,Destek Kanalı ve Bayilik Üyelik Başvuru Formu için tıklayınız.