Sıkça Sorulan Sorular

Ayrıca Hosting İhtiyacım Var mı?
Hayır, Clouds E-ticaret'i kullanman durumunda, tamamı Türkiye'de bulunan sunucularımızdan hosting hizmeti de alacaksın. Ayrıca sana trafik (bandwidth) sınırı da koymuyoruz. Web sitene istediğin kadar sayfa ve görsel ekleyebileceğin alanı da sağlıyoruz.
Kendi Alan Adımı Kullanabilir miyim?
Tabii ki, mevcut bir alan adın varsa yapman gereken tek şey, alan adının dns bilgilerini: ns1.cloudsdomain.com ve ns2.cloudsdomain.com adreslerine yönlendirmen.
Alan Adım Yok, Ne Yapabilirim?
Alan adın yoksa Clouds E-ticaret lisansıyla birlikte ücretsiz kayıt edebilirsin. Clouds E-ticaret; com, net ve org uzantılı alan adlarının kayıt işlemlerini yapmaktadır. Clouds E-ticaret üzerinden kayıt ettiğin alan adının tüm hakları her zaman senindir.
Kendime Ait E-posta Hesabım Olacak mı?
Elbette, tamamen sana özel seçtiğin plan dahilinde e-posta hesabı hakkın var. Örnek: adsoyad@alanadin.com.
Hosting Özellikleri Nelerdir?
Web site dosyaların için sınırsız alan, alan adına ait e-postalar (Her biri için 500MB E-posta veri alanı) ve site trafiği için sınırsız bandwidth hakkın mevcuttur.
Sunucularınız Güvenli mi?
Kesinlikle, Türkiye merkezli sunucularımızda üst düzey güvenlik önlemleri mevcuttur.
E-ticaret Sitem Ne Zaman Aktif Olur?
Hemen! Lisans alımını tamamladığın an web siten kurulur ve yayına hazır hale gelir. Yönetici bilgileri ve diğer detaylar da e-posta adresine ulaşır.
Takip eden yıllarda lisans ücreti ne kadar olacak?
Lisans alımlarındaki ücret, 3 takip eden dönem süresince TL üzerinden sabitlenir. Lisans alımında ödediğiniz yıllık ücret ne ise, takip eden 3 yıl da aynı ücreti ödersiniz.
Teknik Destek Veriyor musunuz?
Elbette; hem de bu konuda çok iddialıyız :) Telefon, e-posta ve canlı destek hattımız üzerinden sana yardımcı olmak için bekleyen bir ekibimiz var.
Yeniliklerden Tüm Kullanıcılar Yararlanabiliyor mu?
Evet, tüm Clouds E-ticaret kullanıcıları mevcut planları dahilinde bütün güncelleme ve yeni özelliklerden ücretsiz olarak eş zamanlı şekilde yararlanabilmektedir.
Kurulum Ücreti Var mı?
Hayır. E-ticaret siten için herhangi bir ekstra kurulum ücreti bulunmamaktadır.
Clouds E-ticaret Satın Almak için Ödeme Seçenekleri Nelerdir?
Ödeme işlemini tüm banka kredi kartları ile internet üzerinden güvenli bir şekilde yapabilirsin. Havale/Eft ile ödeme yapmak için lütfen bize ulaş.
Iyzico, PAYTR başvurusu yapmak için şirketim olması gerekli mi?
Evet, başvuru yapabilmek için Şahıs, LTD ya da A.Ş. olarak bir ticari şirket olman gerekli.
Peki, pos almak için bir banka ile anlaşma yapabilir miyim?
Evet, Pro, Pro Plus ve Entegre paketlerinde bankaya ait sanal pos(lar) kullanımı yapabilirsin. *Paket özelliklerine göre pos sayısı değişkenlik gösterir.

Başka Sorularınız Varsa Bize Ulaşabilirsiniz

0(312) 963 15 01