Clouds Eticaret Hakkında

Clouds E-ticaret bir İnajans yazılımıdır.

Clouds E-ticaret Yazılımı Nedir?

Clouds E-ticaret bulut tabanlı bir e-ticaret yazılımıdır ve İnajans tarafından geliştirilmiştir. 2014 yılının sonlarına doğru, herkes için e-ticaret sloganıyla Clouds E-ticaret'i yayınlamıştır. Clouds Eticaret ile ürünlerini online olarak satmak isteyen herkes kolayca e-ticaret sitesini açabilir. Clouds Eticaret ile e-ticaret siten 1 dakika içerisinde aktif olur ve hemen ürünler girilerek online satışlara başlanabilir.

Clouds Eticaretin Temel Özellikleri

Mobil Uyumlu

Tüm cihazlarda kusursuz görünüme sahiptir. Responsive tasarım altyapısı ile oluşturulan eticaret siteleri masaüstü ya da mobil cihazlardan ziyaretlerde kusursuz görüntülenir.

Kolay Yönetici Paneli

Çok kolay, %100 Türkçe ve anlaşılır bir yönetim paneline sahiptir.

SSL Sertifikası

Tüm sayfalarda tüm tarayıcılarda %100 geçerli SSL sertifikası bulunmaktadır.

SEO Uyumlu

SEO için altyapısı tamamen uygundur. Otomatik akıllı url, site haritası oluşturma gibi özelliklere sahiptir. Ek olarak responsive tasarım yapısı, SSL sertifikası bulundurması ve ürün içerikleri ve başlıklarına uygun kodlama uygulaması ile SEO için gerekli tüm özelliklere sahiptir.

Ürün, Görsel Sınırı Yok

Ürün girişi ya da görsel eklemede limit yoktur. Ürün girişi, kategori ve marka oluşturma işlemlerinde herhangi bir sınır yoktur.

Trafik - Alan Sınırı Yok

Trafik/Bandwith ve barındırma için alan sınırı yoktur. İstediğinz kadar görsel ekleyebilirsiniz. Ayrıca web sitenize gelen fazla ziyaretler için hiçbir zaman ekstra ücret ödemezsiniz.

Eşsiz Kullanıcı Desteği

Kullanıcılar istedikleri zaman telefon ya da eposta ile teknik destek alabilirler. Eticaret kullanıcılarımız bizler için çok önemlidir. Onların başarılı olmaları için eşsiz teknik destek sunmaya her zaman devam edeceğiz.

2 Saat İçerisinde 8 Banka Uyumlu Sanal Pos (PayTr)

Mesai saatleri içerisinde PayTr sanal posu iki saat içerisinde onaylanmaktadır. Önde gelen bankaların kredi kartlarına taksit imkanı sağlayan PayTr sadece iki saat içerisinde sisteminize kurulmuş olur.

İnajans Kimdir?

İNAJANS, 2005 yılından günümüze bilişim alanında faaliyet gösteren eticaret yazılımları sunan bir şirkettir. Son teknoloji servisler, güçlü altyapı ve her daim teknik destek anlayışından 17 yıldır ödün vermeyen İNAJANS'ın 1000'in üzerinde çeşitli servisler sunduğu portföyü bulunmaktadır.

2005 yılından başlayarak özel çözüm e-ticaret projeleri üreten İNAJANS, e-ticaret yazılımı konusunda küçük-büyük bir çok firmaya e-ticaret yazılım, online tahsilat servisleri, sanal pos - ödeme çözümleri üretmiş ve halen de üretmektedir. Ek olarak 2020 yılından itibaren efatura çözümleri ve yazılımı konusunda hem eticaret hem de muhasebe yazılımları entegrasyonu sağlamaya başlamıştır. İnajans Türkiye'de hizmet sağlayan tüm banka sanal posları, tüm aracı ödeme kuruluşları ile entegrasyonunu tamamlamış bir e-ticaret yazılım firmasıdır. G Yazılım özel entegratörü ile yaptığı işbirliği çerçevesinde de e-fatura yazılımı ve entegrasyonu konusunda hizmetlerine bir yenisini eklemiştir.

İnajans E-ticaret yazılımı konusundaki tecrübesi ile oluşturduğu Clouds Eticaret'in temel amacı isteyen herkesin, kolayca ve ekonomik çözümlerle bir e-ticaret sitesi sahibi olmasıdır.


İnajans olarak e-ticaret ve online tahsilat çözümü sunduğumuz bazı sitelerden:

İnajans altında hem Eticaret hem de SEO hizmeti sunduğumuz bazı sitelerden:


İnajans Eticaret Yazılımları