Yönetici Paneli

E-ticaret Siteni Kolayca Yönet

Clouds E-ticaret ile sitenin genel yapısı, tasarımını kolayca oluşturabileceğin gibi; e-ticaret ile ilgili de tüm detayları rahatlıkla yönetebilirsin.

Ödeme ayarları, kargo ve sipariş yönetimi tamamen senin elinde.

Iyzico, Havale-Eft ve Kapıda ödeme seçenekleri ile sipariş alabilirsin. Bu ayarlar ya da kullanım tercihi tamamen sana bağlı.

E-ticaret Siteni Kolayca Yönet

İstediğin kargo firmasını tanımlayabileceğin gibi, ağırlığa bağlı ücretlendirme yapabilir ya da sipariş toplamına göre ücretsiz kargo imkanı tanımlayabilirsin. .

Ayrıca kullanıcıların siparişlerini hem siten hem de kargo firmasının web sitesi üzerinden takip etmesini sağlayabilirsin.

İstediğin kadar ürün ekleyebilir, altlarına renk - beden gibi varyantlar oluşturabilirsin. Ürünlerine sayı sınırı olmadan görsel ekleyebilirsin.

Sadece TL bazında değil, istersen USD ya da EURO birimleri ile de ürünlerini sunabilirsin. Sipariş aşamasında otomatik kur çevirici ile kullanıcıların TL birimi üzerinden siparişlerini tamamlarlar.

Siparişleri kolayca takip edebilir, siparişlerine ait grafiklerle analizler yapabilirsin. Ayrıca üyelerinin de yönetimi senin elinde.

Ayrıca yönetici panelin de mobil uyumlu; internet olan her yerden ve tüm cihazlardan e-ticaret siteni kolayca yönetebilirsin.

Kullanıcılarımız Ücretsiz Eğitimlerimize Katılabilirler

Clouds Eticaret kullanıcıları, Çarşamba ve Cumartesi günleri saat 10.00-13.00 saatleri arasında önceden randevu alarak, ekibimizden telefon üzerinden panel kullanımı ve menüler hakkında yardım alabilirler.

Clouds ekibinden 1 kişi belirttiğin saatte seni arar ve sorularını cevaplar. Ayrıca istediğin işlemi de bu kişiyle birlikte yaparak, daha hızlı şekilde yönetici paneline hakim olabilirsin.

Randevu almak için formu doldurabilirsin.