E-ticarete Başlamak İsteyenlere Ödeme Çözümleri Önerileri

E-ticarete başlamak istiyorsun fakat hangi ödeme sistemini kullanacağına karar veremedin.

O halde bu yazımız tam sana göre. 

E-ticarete Başlamak İsteyenlere Ödeme Çözümleri Önerileri

Öncelikle, yerli ya da yurtdışı kaynaklı bir çok ücretsiz-ücretli ödeme sistemi mevcut. Ön ödemesi, yıllık ücreti ve komisyon oranlarını karşılaştırarak sana en uygun ödeme sistemini seçebilirsin. Tabi ki ilgili ödeme sisteminin e-ticaret altyapına uygun mu bunu da öğrenmelisin.

Iyzico

Kuruluşu çok uzun zaman olmasada Türkiye piyasasında kısa sürede tırmanan Iyzico, ödeme servisini ücretsiz olarak sunmakta. Ayrıca başvuru yaptıktan sonra uygun bulunursa 1 gün içerisinde sanal posa sahip olabilirsin. Ek olarak Iyzico ile Türkiye'nin önde gelen 6 bankasına da taksit imkanı sağlayabilirsin. Iyzico komisyon oranlarını ve diğer şartlarını Iyzico.com adresinden öğrenebilirsin.

PayPal

Dünyanın en büyük ödeme sistemi olan PayPal ödeme servisini ücretsiz sunmakta. Yurtdışında oldukça sık kullanılan PayPal, ülkemizde de son yıllarda kullanım oranı olarak yükselmekte. PayPal resmi sitesi

Payu

Yurtdışında da oldukça kullanılan bu sistemin aynı zamanda ülkemiz içerisinde de altyapısı mevcut. Bir çok banka kartına taksit imkanı sağlayan Payu'nun çalışma şartlarını payu.com.tr adresinden öğrenebilirsin.

iPara

Yerli bir ödeme sistemi olan iPara Türkiye'deki 7 banka kartına taksit imkanı sunmakta. iPara sanal pos servisinin detaylarını ve çalışma şartlarını ipara.com adresinden edinebilirsin.

BKM Express

Bankalararası Kart Merkezi'nin ödeme çözümü. Çalışma şartlarını bkmexpress.com.tr adresinden öğrenebilirsin.

Banka Sanal Posları

Hemen hemen tüm bankaların sanal pos çözümü mevcut. Her bankanın ücretlendirme, komisyon oranları kendi içerisinde değişiklik göstermekte. En iyi ve kesin bilgiyi çalıştığın bankanın şubesinden edinebilirsin.

09/01/2016
Yeniliklerden haber almak için beğen:
Yorumlar
Yorumlar ile ilgili tüm sorumluluk yorum yazan kişiye/hesaba aittir.
Yorumlar ile ilgili Clouds Web hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir ve istediği yorumu bilgilendirme yapmadan. kaldırma hakkına sahiptir.
Blog'a Dön