Iyzico Üye İşyerleri İçin 21 Gün Olan Bloke Süresini 2 Güne Düşürdü

E-ticaret siteleri için ödeme çözüm ve altyapısı sunan ve Türkiye'de ciddi oranda e-ticaret sitesine servis veren Iyzico bugün Instagram üzerinden üye iş yerlerini sevindirecek bir haber verdi.

Buna göre üye iş yerleri için 21 gün olan bloke süresi 2 güne düşürüldü. Yani Iyzico altyapısı kullanan üye iş yerleri ödemelerini 20 gün kadar daha önce alabilecek. Konuyla ilgili Iyzico'nun paylaştığı görsel ve içerik yazımızın devamında.

Iyzico Üye İşyerleri İçin 21 Gün Olan Bloke Süresini 2 Güne Düşürdü

Iyzico'dan yapılan açıklama şu şekilde:

iyzico Bu zor günlerde tüm teknolojimiz ve desteğimizle yanınızdayız! Üye iş yerlerimizin blokaj süresini 21 günden 2 güne düşürdük!

Bundan sonra tüm haftalık satışlarınızın ödemeleri, takip eden çarşamba günü hesabınızda olacak.

Umarız bu günleri en kısa sürede, sağlıkla geride bırakırız.

Iyzico Nedir?

Iyzico e-ticaret sitelerine sanal pos servisi sağlayan ve şu an 7 banka ile tek bir noktadan ödeme çözümü sağlayan sistemidir. Iyzico Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) lisansı ile, 6493 sayılı kanun çerçevesinde lisanslı ödeme kuruluşu olarak hizmet vermektedir.

Garanti, Akbank, Yapı Kredi, İş Bankası, Finans Bank, Halkbank ve Ziraat Bankası kredi kartlarına taksit imkanı sağlayan Iyzico ödeme sistemi üye iş yerlerinden sabit bir yıllık ya da aylık ücret almamakta, işlem başına bir tutar ve komisyon dahilinde servis vermektedir.

Clouds Eticaret kullanıcılarının (Base, Pro ve Pro Plus) ücretsiz ve anında sahip olabildiği Iyzico ile ilgili daha fazla detaya Iyzico.com sitesinden ulaşabilirsin.

Iyzico Başvuru ve Entegrasyon Süreçleri (PDF)

20/03/2020

İlgini Çekebilir:

03/04/2020
Eticarete başlarken öncelikli olarak e-ticaret altyapını seçmelisin. E-ticaret yazılımı için firma seçerken en basit yoldan firmanın referanslarını inceleyebilirsin. Firmanın tecrübesi, e-ticaretteki işleri sana güven ve... Devamı
29/03/2020
Eticarete başladın ve ürünlerini internet üzerinden satıyorsun... Peki herşey yolunda mı? Ya da satışlarını arttırmak ister misin? Bu yazımızda e-ticaret sitenin daha da başarılı olması için önerilerimizi paylaşacağız. ... Devamı
23/03/2020
E-ticaret siteni açmaya karar verdin ve ilk adımı nasıl atman gerektiğini belirlemen gerekiyor. Aklındaki ilk soru Hazır bir e-ticaret altyapısı mı kullansam; yoksa özel yazılım bir e-ticaret çalışması mı yaptırsam? ... Devamı
18/03/2020
Yeniden Pazarlama Nedir? Yeniden pazarlama web siteni ya da uygulamanı daha önce ziyaret etmiş olan ziyaretçilere tekrar ulaşmanı sağlayan bir dijital pazarlama aracıdır. Yani e-ticaret sitene giren bir ziyaretçiyi, d... Devamı