• 0(312) 963 15 01

  Iyzico Üye İşyerleri İçin 21 Gün Olan Bloke Süresini 2 Güne Düşürdü

  E-ticaret siteleri için ödeme çözüm ve altyapısı sunan ve Türkiye'de ciddi oranda e-ticaret sitesine servis veren Iyzico bugün Instagram üzerinden üye iş yerlerini sevindirecek bir haber verdi.

  Buna göre üye iş yerleri için 21 gün olan bloke süresi 2 güne düşürüldü. Yani Iyzico altyapısı kullanan üye iş yerleri ödemelerini 20 gün kadar daha önce alabilecek. Konuyla ilgili Iyzico'nun paylaştığı görsel ve içerik yazımızın devamında.

  Iyzico Üye İşyerleri İçin 21 Gün Olan Bloke Süresini 2 Güne Düşürdü

  Iyzico'dan yapılan açıklama şu şekilde:

  iyzico Bu zor günlerde tüm teknolojimiz ve desteğimizle yanınızdayız! Üye iş yerlerimizin blokaj süresini 21 günden 2 güne düşürdük!

  Bundan sonra tüm haftalık satışlarınızın ödemeleri, takip eden çarşamba günü hesabınızda olacak.

  Umarız bu günleri en kısa sürede, sağlıkla geride bırakırız.

  Iyzico Nedir?

  Iyzico e-ticaret sitelerine sanal pos servisi sağlayan ve şu an 7 banka ile tek bir noktadan ödeme çözümü sağlayan sistemidir. Iyzico Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) lisansı ile, 6493 sayılı kanun çerçevesinde lisanslı ödeme kuruluşu olarak hizmet vermektedir.

  Garanti, Akbank, Yapı Kredi, İş Bankası, Finans Bank, Halkbank ve Ziraat Bankası kredi kartlarına taksit imkanı sağlayan Iyzico ödeme sistemi üye iş yerlerinden sabit bir yıllık ya da aylık ücret almamakta, işlem başına bir tutar ve komisyon dahilinde servis vermektedir.

  Clouds Eticaret kullanıcılarının (Base, Pro ve Pro Plus) ücretsiz ve anında sahip olabildiği Iyzico ile ilgili daha fazla detaya Iyzico.com sitesinden ulaşabilirsin.

  Iyzico Başvuru ve Entegrasyon Süreçleri (PDF)

  20/03/2020

  İlgini Çekebilir:

  19/05/2020
  Günümüzde e-ticaret konusu içerisinde çokça adını duyduğumuz XML Entegrasyonu konusunda kafanız mı karışık? Tam olarak ne işe yaradığını anlayamıyor musunuz? O halde bu blog yazımız tam size göre. Öncelikle XML ile başka... Devamı
  12/05/2020
  Belirli kriterler dahilinde şirketler yavaş yavaş efaturaya geçiyor, önümüzdeki yıllarda ticari faaliyetlerini sürdüren tüm işletmeler efaturaya geçmiş olacaklar. Kimi şirketler ise zorunlu olmadıkları halde maliyet ... Devamı
  09/05/2020
  Eticaret siteleri artık her sektör için hayatımızın içerisinde yer alıyor. Rutin alışveriş alışkanlıklarımız, ihtiyaçlarımız artık sadece yakın çevremizde bulabileceklerimizle sınırlı değil; bir çok online siteye ulaşabi... Devamı
  04/05/2020
  Dijital çağ ile sadece e-ticarete geçmekle kalmadığımızı kabul etmeliyiz. Evet eticaret önemli bir ihtiyaç ama sonucunda gelen bir takım gelişmeler için de çözümler üretmemiz gerekli değil mi? Mesela e-fatura şu an bizim... Devamı